Giełda szkoleń

Wiele firm i instytucji publicznych planuje w najbliższym czasie zakup różnego rodzaju usług szkoleniowych. Mogą to być zarówno szkolenia indywidualne, szkolenia zamknięte, jak również spotkania coachingowe.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom opracowaliśmy specjalną promocję dotyczącą wszystkich tematów szkoleniowych. Wystarczy w treści e-maila powołać się na „Giełdę szkoleń” i przesłać tematy szkoleń, którymi są Państwo zainteresowani. Promocja nie obejmuje jedynie szkoleń realizowanych w trybie otwartym.

W ten sposób otrzymają Państwo w najbliższym czasie ofertę szkoleniową zawierającą najniższe możliwe ceny przy zachowaniu wysokiej jakości szkoleń realizowanych w Sudoskills Training Centre.

Promocja obecnie niedostępna.

Szkolenia za pół ceny

Dla nowych Klientów firmy szkoleniowej Sudoskills Training Centre przygotowaliśmy specjalną promocję. Można z niej skorzystać przy zakupie usług szkoleniowych w naszej firmie na kwotę minimum 3 000 zł (trzy tysiące) brutto.

Promocja uprawnia do zakupu jednodniowego (8-godzinnego) szkolenia za kwotę 750 zł (siedemset pięćdziesiąt) brutto. Można wybrać: Zarządzanie czasem pracy, Radzenie sobie ze stresem, MS Excel, MS Word lub MS PowerPoint.

Szkolenie będzie realizowane w trybie indywidualnym (dla 1 osoby) w salach Sudoskills w Warszawie lub w Legionowie. Termin szkolenia zostanie uzgodniony wspólnie z Klientem. Szkolenie odbędzie się maksymalnie w ciągu 30 dni od daty faktury uprawniającej do skorzystania z promocji.

Aktualnie brak promocji w tym zakresie.

Kupon prezentowy na szkolenie

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do skorzystania z kuponów prezentowych. Można wykupić dla najbliższych szkolenie indywidualne w formie podarunku.

Wystarczy skontaktować się z Sudoskills Training Centre i uzgodnić szczegóły. Przygotujemy wtedy odpowiedni kupon, tak aby pasował do wybranej okazji. Urodziny, imieniny, dzień kobiet, dzień dziecka czy też Boże Narodzenie – każda okazja jest dobra.

Chęć zakupu szkolenia w formie podarunku prosimy zgłaszać z 10-dniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu będziemy mogli sprawnie i bez przeszkód zrealizować Państwa zamówienie.

Promocja dotyczy tylko wybranych szkoleń indywidualnych.

Szkolenia LAST MINUTE

Promocja skierowana jest do firm, urzędów oraz prywatnych zainteresowanych szkoleniami otwartymi. Można w ostatniej chwili zapisać się na szkolenie i skorzystać z przysługującej zniżki (-25 %).

Nieniejsza promocja dotyczy tylko i wyłącznie szkoleń otwartych wyraźnie wskazanych przez organizatora. Szkolenie/szkolenia aktualnie dostępne w promocji są wyszczególnione w treści poniżej. Terminy szkoleń są pewne, także powinny zostać zrealizowane (za wyjątkiem działania siły wyższej).

Szkolenia objęte promocją:  na obecną chwilę nie ma szkolenia/szkoleń, do których można by było dołączyć w ostatnim momencie.

Szkolenia z rabatem

Promocja skierowana jest do firm, urzędów oraz osób prywatnych zainteresowanych szkoleniami otwartymi. Można się zapisać na szkolenie, które będzie realizowane w cenie niższej o wartość rabatu na szkolenie.

Niniejsza promocja dotyczy tylko i wyłącznie szkoleń otwartych wyraźnie wskazanych przez organizatora. Szkolenie/szkolenia aktualnie dostępne w promocji są wyszczególnione w treści poniżej. Warunkiem uruchomienia szkolenia będzie zebranie się grupy uczestników (minimum 3-4 osoby).

Szkolenia objęte promocją: obecnie brak.

Voucher szkoleniowy

Ogólne informacje o voucherach na usługi szkoleniowe Sudoskills Training Centre

  • Vouchery dotyczą szkoleń zamkniętych oraz szkoleń indywidualnych
  • Vouchery wymagają przesłania formularza zgłoszeniowego
  • Vouchery pozostają ważne przez 60 dni

Kiedy warto skorzystać z vouchera szkoleniowego?

  • Gdy firma lub instytucja dysponuje budżetem, ale nie wybrano jeszcze konkretnego terminu realizacji szkolenia
  • Gdy z powodów księgowych preferowane jest wykupienie szkolenia w danym okresie rozliczeniowym

Co zrobić aby otrzymać voucher szkoleniowy w Sudoskills Training Centre?

Trzeba skontaktować się z nami i ustalić warunki realizacji szkolenia. Na podstawie wspólnie zaakceptowanej oferty przesłać formularz zgłoszeniowy. Po sprawdzeniu czy wszystko się zgadza uruchomimy procedurę wystawiania vouchera szkoleniowego.

Regulamin